EST | ENG
AVALEHT
VELGEDE OTSING
  Auto mark:
  Auguvalem:
  Mudel:
  Kood:
4x4 OTSING
  Auto mark:
  Toode:
  Kood:
 
  TĂ€na, 23.02
   
 Reede, 23.02
0..3   Öösel: Pilves ĂŒksikute selgimistega ilm. Kohati vĂ”ib sadada vĂ€hest vihma. Vastu hommikut jĂ”uab saartele tihedam vihmasadu ja levib mandri lÀÀneossa. Paiguti vĂ”ib olla udu. Kagutuul tugevneb 4-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 6-12, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3°C. PĂ€eval: Pilves ja vihmane ilm. Vastu Ă”htut lÀÀne pool sadu lakkab ja saartel pilvisus hĂ”reneb. Puhub kagu- ja lĂ”unatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-12, puhanguti kuni 18 m/s, pĂ€rastlĂ”unal jĂ€rk-jĂ€rgult nĂ”rgeneb ja Ă”htul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.
2..6  
 LaupĂ€ev, 24.02
-2..2   Öösel: LÀÀne-Eestis vĂ€hese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Kesk- ja Ida-Eestis on pilves ja sajab vihma, hommikuks taandub sadu Peipsi taha ja pilvisus hĂ”reneb. Puhub lĂ”unakaare tuul 3-9, öö hakul saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2°C. PĂ€eval: Pilvisus tiheneb. KeskpĂ€eval jĂ”uab saartele ja mandri lĂ”unaossa vihmasadu ning levib ĂŒle maa pĂ”hja suunas, sekka tuleb ka lörtsi. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, Ă”htul tugevneb Ida-Eestis kagu- ja lĂ”unatuul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 2..7°C.
2..7  
 PĂŒhapĂ€ev, 25.02
-1..4   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sekka tuleb ka lörtsi, hommikuks sadu lakkab. Tuul pöördub edelasse ja lÀÀnde, hommikul lĂ”unakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C. PĂ€eval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub kagutuul 3-9, ennelĂ”unal rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.
1..5  
 PĂ€ike
   tĂ”useb:07:40
   loojub:17:31
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo
Tere Tulemast!!

 

V24 Group OÜ on valuvelgede, autokosmeetika, autotarvikute ning maasturite lisavarustuse maaletooja ja hulgimüüja Eestis.

 

Meie brändid on:

 

 

AUTOKOSMEETIKA, POLEERIMISPADJAD

 

         

 

 

VALUVELJED

 

    

 

 

PIRNID, KLAASIPUHASTAJAD, VELJETARVIKUD

 

 

 

 

MAASTURITE 4x4 LISAVARUSTUS

 

 

 

 

 

 

Meie lehel olevate kaupade ostusoovi korral, pöörduge palun meie edasimüüjate poole. Leiad omale sobiva edasimüüja siit


 

Soovid saada edasimüüjaks või koostööpartneriks?

Saada e-mail oma soovi, idee või pakkumisega aadressile

info (at) veljed24.ee